Personel Alımı

Eczacıbaşı Personel Alımı 2017

Yazan  | 

Türkiye’nin en köklü ilaç firmalarından biri olan Eczacıbaşı, bu yıl da personel alımları ile istihdama destek sağlıyor. 2017 yılı sonuna kadar Eczacıbaşı Personel Alacak. İşe alımlarını her yıl en üst seviyede tutarak işsizliğin azalmasında büyük rol oynayan Eczacıbaşı, Profesyonel çalışan ve sadece ülkemizde değil dünyada da ürünlerini sattıran bir firmadır. Bu nedenle de personelini özenle seçmektedir. 2017 yılının ilk günlerinden bu yana personel alımına devam eden firma yıl sonuna kadar da alımlarını sürdürecektir.

2017 yılında Eczacıbaşı personel eleman alımı iş ilanları başlıca şu şekilde açılmıştır. Bu ilanlar da büyük kariyer sitelerinde ve firmanın insan kaynakları bölümünde yayınlanmıştır. İşte açık ilanlar;

– A SINIFI İŞ GÜVENLİĞİ UZMANI.

– ELEKTRİK BAKIM UZMANI,

– DANIŞMA GÖREVLİSİ,

– ÜRÜN GELİŞTİRME UZMANI,

– ELEKTRİK ELEKTRONİK UZMANI,

– ÜRETİM UZMANI,

Bu ilanların yanı sıra firma Genel Başvuru için de ilanlar açmakta ve başvuran adayları bir havuzda değerlendirmektedir. Açık bir pozisyon olması durumunda ise buradaki adaylara öncelik tanınmaktadır. Yani Eczacıbaşı personel eleman alımı iş ilanları açılmasa da adaylar genel başvuru üzerinden iş başvurusu yapabilirler. Bu sayede firmanın açık pozisyonu olması durumunda hemen değerlendirmeye girerler.

Eczacıbaşı personel eleman alımı iş ilanları başvurusu yapmanız durumunda dolgun maaş fırsatı da sizi bekliyor. Firmanın personeline sağladığı çok sayıda ayrıcalık bulunmaktadır. Bu ayrıcalıklardan yaralanmak ve güzel bir maaşa sahip olmak için hemen sitemize gelin ve siz de Eczacıbaşı personel eleman alımı iş ilanları hakkında bilgi sahibi olun. Bu iş fırsatlarını değerlendirerek siz de daha rahat bir işe ve doğal olarak ekonomik özgürlüğünüze kavuşabilirsiniz. 2017 yılında siz de kendinize güzel bir iş bulmak için önceliği bu firmaya verebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir