Personel Alımı

ETİ Personel Alımı 2017

Yazan  | 

Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan ETİ, 1961 yılında kurulmuştur. O günden bu yana gıda sektörünün devi haline gelmiştir. Hem ekonomiye hem de istihdama büyük katlılar sağlayan firma her yıl personel alımı yapmaktadır. Bu yıl da ETİ Personel Eleman Alımı 2015 ilanlarını açan ETİ, onlarca personeli bünyesine katarak istihdama katkı sağlamayı hedeflemektedir. Gıda sektörünün öncü firmalarından olan ETİ, bir çok ürünü ilk piyasaya süren firma olma özelliğini de taşımaktadır. ETİ’nin pazarda önemli yerlere sahip olan 200’den fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Bu ürünlerin üretiminden teslimatına kadar her alanında personellere ihtiyaç duyulmaktadır.

Kendi insan kaynakları politikası doğrultusunda personel alımı yapan ETİ, bu yıl da ETİ Personel Eleman Alımı 2015 ilanları ile çok sayıda kişiyi iş sahibi yapacaktır. Firmanın şu anda açık olan çok sayıda ilanı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

-Sistem Geliştirme Mühendisi

-Proje Mühendisi

-Finansal Analist Eskişehir

-Otomasyon Mühendisi

-Bakım Mühendisi

-Yönetici Asistanı (Belirli Süreli)

-İç Denetçi

-Yazılım Geliştirme Mühendisi

-Güvenlik Görevlisi

-Genel Muhasebe Memuru

-Elektrik Elektronik Montaj Mühendisi

-Satış Lojistik Operasyonlar Yöneticisi

-Satış Lojistik Operasyonlar Mühendisi

-Satış Sistem ve İş Çözümleri Geliştirme Mühendisi

-Elektrik Elektronik Bakım Teknisyeni

-İç Kontrol ve Risk Yetkilisi

-Ürün Envanter Planlama Mühendisi

-Ürün Müdürü İstanbul

-Makine Teknik Ressamı

Siz de ETİ firmasının ETİ Personel Eleman Alımı 2015 ilanlarına başvuru yapmak istiyorsanız, firmanın kendi resmi internet sitesinden ya da kariyer sitelerinden ilanları inceleyebilirsiniz. İlanlara başvuru yapmak için firmanın özel ve genel şartları bulunmaktadır. Bu şartları taşımanız durumunda siz de firmanın ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Eğer ilana uygun bulunmanız durumunda firmanın insan kaynakları sorumluları sizi arayacak ve mülakat için davet edecektir. Mülakatlarda da başarılı olan adaylar hemen çalışmaya başlayabilirler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir