İşçi Alımı

EÜAŞ KPSS 60 Puan İle 300 Daimi İşçi Alımı

Yazan  | 

Elektrik Üretim Anonim Şirketi personel alımı gerçekleştiriyor. Elektrik Üretim Anonim Şirketi bünyesinin işçi personel ihtiyacı için farklı pozisyonlarda toplamda 300 kişilik kadro ile işçi alacak. Sizde başvuru yapmak için alt kısımda verilmiş olan bilgileri inceleyerek başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ELEKTRİK TEKNĠSYENİ : 24 İşçi,

EML/Teknik Liselerin “Elektrik, ElektrikElektronik, Elektrik Tesisatçılığı, ElektrikElektronik Teknolojisi bölümünün Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım” bölümü mezunu olması.

ELEKTRONİK TEKNİSYENİ: 6 işçi,

EML/Teknik Liselerin “Elektronik, ElektrikElektronik, ElektrikElektronik Teknolojisi bölümünün Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Otomasyon Sistemleri” bölümü mezunu olması.

MAKİNA TAMİR BAKIM TEKNİSYENİ: 189 İşçi,

EML/Teknik Liselerin “Makine, Makine Teknolojisi, Motor, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme, TornaTesviye, Metal İşleri, Makine Bakım Onarımcısı, CNC, Bilgisayar Destekli Makina” bölümü mezunu olması.

TEKNİK RESSAM: 1 İşçi,

EML/Teknik Liselerin “Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı” bölümü mezunu olması.

METAL TEKNOLOJİSİ : 11 İşçi,

EML/Teknik Liselerin “Metal İşleri, Metal Teknolojisi” bölümü mezunu olması.

MOTORLU ARAÇLAR TEKNOLOJİSİ : 3 İşçi,

EML/Teknik Lise ve dengi okulların “Motor, Motorlu Araçlar Teknolojisi” bölümü mezunu olması,

ŞOFÖR: 16 İşçi,

Lise ve Dengi okulu mezunu olması, En az D Sınıfı Ehliyetine haiz olması,

İŞ MAKİNALARI OPERATÖRÜ: 40 İşçi,

Lise ve dengi okul mezunu olması, G Sınıfı Ehliyeti, İş Makinası Operatörü Belgesine haiz olması,

DÜZ İŞÇİ: 10 İşçi,

Lise ve Dengi okulu mezunu olması,

Şirketimizin Kahramanmaraş ilinde bulunan Afşin Elbistan Linyitleri İşletme Müdürlüğüne 300 daimi işçi alımı yapılacaktır. Açıktan daimi işçi alımı, 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı

Resmi Gazete’de yayımlanan “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik ” hükümleri çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Taleplerde 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) sonuçları geçerli olup, KPSSP94 türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları İŞKUR tarafından kabul edilecektir.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu Şube Müdürlüğünden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden

başvuru yapacaklardır.

İlan detayları, başvuru süresi ve ilanın takibi Türkiye İş Kurumu internet sitesinden takip edilebilir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir