Personel Alımı

Kahve Dünyası Personel Alımları 2017

Yazan  | 

Kahve Dünyası ülkemizde bayiilik sistemi ile çalışan büyük bir firma haline gelmiştir. Farklı aromalı kahveleri ile müşterilerini memnun eden firma personel alımı ile de istihdam sağlamaktadır. Kahve Dünyası Personel Eleman Alımı ilanlarını 2015 yılı büyüme hedefleri doğrultusunda vermektedir. Sadece ülkemizde değil dünya genelinde hizmet veren firmanın ilanları internet üzerinden yayınlanmaktadır. Yıl içerisinde firmanın 50’ye yakın ilanı açılmakta ve bu ilanlar ile personel alımı yapılmaktadır. Firmanın insan kaynakları tarafından gerçekleştirilen alımlar büyük bir titizlikle yapılmaktadır.

2015 yılında Kahve Dünyası Personel Eleman Alımıilanları ile kaç personel alınacağı henüz net olarak belli değildir. Firmada açık pozisyon oldukça alımlar yapılacaktır. Her gün yeni ilanlar açan firmanın ilanlarından haberdar olmak için sizler de sitemizi takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra firmanın iş ilanları resmi internet sitesinde ve diğer kariyer sitelerinde yayınlanmaktadır. 2015 yılında firmanın açık olan iş ilanları şu şekildedir;

– MUTFAK PERSONELİ,

– KASİYER,

– MAĞAZA SORUMLUSU,

– SERVİS PERSONELİ,

– DEPO PERSONELİ

– ÇİKOLATA SATIŞ SORUMLUSU,

– BARİSTA,

İlanlar Türkiye genelinde bir çok il için verilmektedir. Kahve Dünyası Personel Eleman Alımı ilanları ile her yıl onlarca kişi iş sahibi olmaktadır. Siz de bu şanslı kişiler arasında yer almak istiyorsanız mutlaka bu yıl bitmeden ilanlara başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yeni ilanları takip ederek sizlerde kendinize yeni işler bulabilirsiniz. Bu kadrolarda çalışmak isteyenleri oldukça dolgun maaşlar beklemektedir. Neden hala siz de bir iş sahibi olmuyor sunuz? Hemen internetin başına geçin ve firmanın iş ilanlarını değerlendirmeye başlayın. Her ilanın farklı kriterleri olduğunu unutmayın ve buna göre başvurularınızı gerçekleştirin. Yeni yılda da firmanın ilanları verilmeye devam edecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir