Personel Alımı

Koç Holding Personel Alımları 2017

Yazan  | 

Koç Holding, Türkiye’nin en büyük şirketlerini elinde bulunduran bir şirketler grubudur. Bu kadar büyük bir şirketin eleman alımları da büyük olmaktadır. Koç holding personel alımı iş ilanları 2015 yılının son aylarında da devam etmektedir. KOÇ Holding bu alımları ile hem ülkede istihdama katkı sağlamakta hem de bir çok kişiyi iş sahibi yapmaktadır. Koç Holding resmi internet sitesi ve diğer kariyer sitelerinde şu anda bir çok ilan açmıştır. Dev holding bu ilanlara başvuruları da internet üzerinden kabul etmektedir.

Koç holding personel alımı iş ilanları 2015 yılının ilk aylarından bu yana bir çok kişiyi iş sahibi yapmıştır. Ancak ilanlar hala devam etmekte ve personel alımları yapılmaktadır. İnternet sitesi üzerinden en üst kademeden en alt kademeye kadar birçok kişiyi iş sahibi yapan dev firmaya hazırlayacağınız iyi bir CV ile başvuru yapabilirsiniz. Personel alımlarını büyük bir titizlik içerisinde gerçekleşmektedir. Bu nedenle ilan şartlarını taşımadan başvuru yapan adayların başvuruları kesinlikle dikkate alınmamaktadır. 2015 yılında firmanın aşık olan iş ilanları şu şekildedir;

– DOKTOR,

– MÜHENDİS,

– HEMŞİRE,

– BANKACI,

– ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANI,

– İŞÇİ,

– STAJYER.

Siz de 2015 yılı bitmeden kariyerime devam etmek istiyorum diyenlerdenseniz Koç holding personel alımı iş ilanları 2015 yılı ilanlarını değerlendirebilirsiniz. İlanlara firmanın resmi internet sitesi üzerinden ya da kariyer sitelerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirmesi durumunda firmanın insan kaynakları birimi sizinle iletişime geçecektir. Daha sonra da mülakat için sizi davet edeceklerdir. Mülakatınızın olumlu olması sonucunda da işe alım süreciniz gerçekleşecektir. Bu ilanlar sizi iyi bir iş sahibi yapmanın yanı sıra statü olarak da güçlendirecektir.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir