Personel Alımı

MSC Türkiye Geneli Personel Alımı 2017

Yazan  | 

MSC Gemi Acenteliği personel alımı gerçekleştiriyor. MSC Gemi Acenteliği bünyesinde bulunan eksikliğini tamamlamak adına tüm Türkiye genelinde personel alacak. Sizde MSC Gemi Acenteliği ailesine katılmak için ilanımızın devamını inceleyiniz.

MSC Gemi Acenteliği personel alımı gerçekleştiriyor. MSC Gemi Acenteliği çıkarmı olduğu genel başvuru ilanı ile bir çok iş sahibi olmak istiyeni tüm Türkiye genelinde olmak üzere en az lise mezunu olmak şartı ile ailesine dahil edecek. genel başvurular şirket dahilinde yapılmakta ve yaptığınız genel başvurular MSC Gemi Acenteliği vari tabanına gönderilerek, oluşacak herhangi bir boş pozisyonda sizin kriterlerinize ve niteliklerinize uygun pozisyon için değerlendirmeye alınacaktır. MSC Gemi Acenteliğinin istediği bazı genel şartlar şöyledir:

– İletişim becerisi ve takip yönünden becerili adaylar,

– En az lise mezunu,

– Takım çalışmasına yatkın,

– Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek olan adaylar,

– Askerliğiniz bitirmiş olan adaylar ( erkek adaylar için ),

Geçerli şartlardır. Ayrıca alımlar tüm Türkiye genelinde gerçekleşeceği için başvuruda bulunurken hangi şehirden diye arama yapmanıza gerek yoktur. Çalışma saatleri tam zamanlı olup, alınacak personellerden Deneyim aranmıyacaktır.

MSC Gemi Acenteliği Genel Başvuru ilanına başvuruda bulunacak olan adaylar aşağıda verilmiş olan bağlantıyı kullanarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir