Personel Alımı

Philip Morris Personel Alımı 2017

Yazan  | 

 

Philip Morris personel alımı gerçekleştirecek. Philip Morris bünyesinde bulunan personel ihtiyacını karşılamak amaçlı farklı pozisyonlarda çok sayıda personel alımı gerçekleştirecek. Sizde başvuru yapmak için aşağıdaki bilgileri inceleyip alt kısımdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Philip Morris “ işimizi hızla büyütmek , Sağlığa zararın azaltılması için sürekli çalışmak ,Çevik bir organizasyon kurmak “ stratejileriyle günümüze kadar büyüyerek gelmiş ve 2017 de de personel alımı yaparak daha çok büyümeyi hedeflemektedir.

Philip Morris’de çalışmak için;

Philip Morris farklı özellikte ve farklı bakış açılarına sahip kişileri arasında görmek istiyor. Pozisyonlara göre iş alım süreçleri farklılık göstermektedir. Her pozisyon için gerekli olan yetkinlikler, teknik bilgiler ve motivasyon ayrıca değerlendirilmekte olup teknik pozisyonlar dışında, üniversiteden mezun olunan bölüm veya not ortalamaları dikkate alınmamaktadır. İşveren olarak Philip Morris çalışanlarına uluslararası kariyer, başarı bazlı ilerleme , ilk günden iş sorumluluğu , farklı alanlarda deneyim gibi olanaklar sağlar. Çalışanlarından kendilerine ve şirkete katkılarını arttırmalarını bekler ve bunun için gerekli alt yapıyı oluşturur. Philip Morris çalışan ve iş veren arasındaki bağın iyi olması için işe alım sürecinde e değerlendirme yaparken, yetkinlik bazlı mülakata ek olarak zaman zaman yetenek testleri, İngilizce testleri, kişilik envanterleri, grup çalışmaları ve simülasyonlar kullanmakta.

Philip Morris 2017 iş alımlarında bir çok açık pozisyon bulunmakta ve ayrıca bir çok şehirde(izmir, adana, İstanbul vs…) çalışma olanağı var. Eğer sizde Philip Morris’de çalışmak istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.pmkariyer.com/kariyer-acik-pozisyonlarimiz.aspx

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir