Personel Alımı

Türk Telekom 160 Pozisyon İle Personel Alacak

Yazan  | 

Yıllardan beri sayısız hizmet sunan ve de birçok kişiye iş imkanı sunan Türk Telekominikasyon A.Ş. 2017 yılına girmemizle beraber birçok pozisyonda da alımlar gerçekleştirecektir. Şirketin teknolojik konulara daha hakim olmak adına son zamanlarda AVEA ile yaptıkları ortaklıklar hepimizin ilgisini çekmişti. Yapacakları alımları da AVEA ve Türk Telekominikasyon ortaklığına gerçekleştirecek olan şirketin güncel olarak yayınladığı ilanlara baktığımız zaman açık pozisyon sayısı 160 olarak karşımıza çıkmaktadır. Yayınlanan bu alımların büyük bir çoğunluğu İstanbul Avrupa ve İstanbul Anadolu Yakası’na yönelik yapılmaktadır. Geri kalan ilanlar ise İzmir, Kayseri, Gaziantep, Ankara, Ordu, Samsun, Burdur ve Giresun’da gerçekleştirilecektir. Bu illere yönelik yapılacak olan alımların kadrosu ise çok çeşitlidir. Müşteri temsilcisi, Engelli müşteri temsilcisi, Pazarlama Uzmanı, Saha Elemanı, TV Toplu Gösterim İllegal Uzmanı, Satış Verimliliği ve Protokol Uzmanı, Pazar Araştırma Uzmanları ve Satın Alma Uzmanı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun beraberinde ise daha birçok pozisyon bulunmaktadır. Bu iş ilanları Türk Telekominikasyon A. Ş. Tarafından güncel bir şekilde yayınlanmaktadır. Yayın kolu olarak ise hem gazete ve televizyonlar hem de internette yer alan ve güvenilirliği ispatlanmış iş ilan sitelerinden yayınlanmaktadır.

ALIM ŞARTLARI NELER ?

Dünya’nın iletişim ve telekominikasyon sektöründe 13. Sırada hizmetlerini sürdüren Türk Telekominikasyon A.Ş yapacağı personel alımlarında ise nitelikli eleman alımlarını tercih etmektedir. Dünya genelinde bir çalışma politikası izlediklerinden dolayı da kişilerin yabancı dil bilgilerin olması onları diğer adaylara göre ön sıralara çıkaran nedenlerden birisidir. Bunun yanı sıra Türk Telekominikasyon A.Ş’ nin yayınlamış olduğu iş ilanlarında aranan diğer özelliklere baktığımız zaman adayların diksiyonlarının düzgün olması, en az lise mezunu, telefonda ve ikili ilişkilerde iletişim problemi çekmeyen, ikna ve analiz kabiliyetleri olan, Microsoft Office programlarına hakim ve etkin bir şekilde kullanabilen, iç motivasyonu yüksek ve zaman kullanımı hakkında hassas ve sadece erkek adaylar için aranan askerliğini tamamlamış ya da en az 2 yıllık tecil şartı, adaylarda aranan özelliklerdendir.

ALIMLAR NE ZAMAN YAPILACAK ?

Türk Telekominikasyon A.Ş’nin açıkladığı pozisyonlardaki alımlar için öncelikli olarak başvuruların yapılması gerekiyor. Başvurular ise şuan kabul edilmektedir ve alımların yapılacağı tarih 2017 yılının ilk aylarında olacaktır. Bunun yanı sıra kendinize uygun olan pozisyonda eğer açılmış bir iş ilanı göremezseniz genel iş başvurusu adı altında başvuru yapabilir ve sizin pozisyonunuzda ihtiyaş duyulduğunda şirket tarafından aranabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir